شرکت سبزینه تجارت: تولید کننده و واردکننده نهاده های کشاورزی
شنبه تا چهار شنبه 8:30 تا 17

ما متخصص هستیم

گروه بازرگانی-تولیدی سبزینه تجارت ترنج کویر، تولیدکننده طیف گسترده ای از نهاده های کشاورزی و واردکننده مستقیم انواع نهاده های کشاورزی از اروپا است.
واحد تولیدی این شرکت فعالیت خود را از سال 1393 به طور صنعتی آغاز نموده است. زمینه اصلی فعالیت این شرکت در تولید، واردات و بازار رسانی انواع کودهای شیمیایی و ارگانیک با بهره گیری از محققان و کارشناسانی خبره است.
این شرکت در راستای افزایش بهره وری تولید محصولات کشاورزی با توجه به نواحی مختلف اقلیمی کشور ایران و خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاک هر منطقه، از کارشناسانی خبره و بومی هر منطقه بهره می برد.
این شرکت با بهره گیری از آزمایشگاه ها و محققان کارآزموده مطالعات گسترده ای با تاکید بر اصل ارتقای تولید و کیفیت محصولاتی سالم برای امنیت غذایی و تغذیه بهتر مردم کشور عزیزمان، آغاز نموده است.
شرکت سبزینه تجارت ترنج کویر همواره با مشارکت و همکاری شرکت های تحقیقاتی دانش بنیان معتبر فعال در زمینه تولید نهاده های کشاورزی داخلی و همچنین اروپایی، سعی در ترویج کشاورزی پایدار و سالم مطابق با استاندارهای اتحادیه اروپا داشته است.
از مهمترین راهبردهای این شرکت حضور فعال و پایدار در بازار داخلی نهاده های کشاورزی و همچنین بازارهای منطقه ای و فرا منطقه ای می باشد. در این راستا با استفاده از فناوری های پیشرفته همواره در کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی کوشا بوده است.
در حال حاضر شرکت سبزینه تجارت بازرگانی-تولیدی در شش برند رستان، STK، سیترونا، لیویار، مازاری و فارمینو، محصولات خود را به بازار ارائه می کند.
این شرکت با افزایش ظرفیت تولید کارخانه و تولید کودهایی با فرمولاسیون های جدید و کاراتر، آماده ارائه نمایندگی به افراد داخلی و خارجی واجد شرایط می باشد.

دریافت مشاوره

برندهای شرکت

با سالها تجربه در زمینه تولید و بازرگانی.

Client 1
Client 2
Client 1
Client 2
Client 1
Client 2